Regulamin szkoleń

1. Aby wyznaczyć termin wizyty należy umawiać się pod nr 536 489 254 lub na instagramie lub Facebook.

2. Potwierdzeniem wyznaczonego terminu jest konieczność wpłaty zadatku w ciagu 24h od daty rezerwacji terminu.

3. Prosimy o punktualne stawienie się na szkoleniu.

4. W przypadku zmiany wyznaczonego terminu szkolenia na mniej niż 24h przepada 50% zadatku w przypadku nie stawienia się na szkoleniu lub rezygnacji ze szkolenia przepada 100% wpłaconego zadatku. Zadatek nie jest zamienny na inne zabiegi w salonie.

5. Wizyty potwierdzane są dzień wcześniej SMS brak potwierdzenia do podanej godziny w SMS automatycznie anuluje wizytę. W przypadku zmiany numeru telefonu bądź nie otrzymania takiego SMS-a prosimy o kontakt telefoniczny dzień przed planowanym szkoleniem do godziny 18 brak kontaktu = anulowanie obecność.

6. Praca jest na główkach treningowych/modelkach ( możliwość uzgodnienia ) zastrzegamy sobie prawo do zamiany pracowania z modelki na główkę treningową gdy kursant wymaga większej wprawy technicznej z uwagi na bezpieczeństwo wykonania zabiegu.

7. Płatność w salonie tylko gotówką.

8. Faktury : Od 1.01.2020 wystawienie FV do paragonu jest możliwe wyłącznie po uprzednim podaniu NIPu na paragonie. O konieczności wystawiania faktury VAT prosimy informować w recepcji salonu przed dokonaniem płatności.

9. Za rzeczy pozostawione w salonie salon nie bierze żadnej odpowiedzialności w tym za pozostawione klient ma 30 dni na odebranie swojej własności po tym czasie salon zastrzega sobie prawo do utylizacji bez konieczności poinformowania klientka o tym przez salon. Istnieje możność odebrania pozostawionych rzeczy osobiście lub odesłania przez salon na wskazany adres klienta po opłaceniu przesyłki ( opłatę za wysyłkę ponosi klient ) klient ma na to 30 dni.

10. Prosimy o przychodzenie bez osób towarzyszących.

11. Za zniszczenia dokonanych w salonie odpowiada osoba która dopuszczenia się znaczenia lub opiekun prawy w tymin wypadku osoba która dokonała zniszczeń/opiekun zobowiązany jest pokryć koszta wyrządzonych szkód dniu dokonania zniszczeń.

12. Proszę na szkoleniu o krótkie paznokcie .

13. Szkolenia prowadzone są przez Martynę Lutomską bądź innego instruktora salonu chcąc odbyć szkolenie u Martyny Lutomskiej konieczne jest poinformowanie przy zapisie na szkolenie o chęci udziału w szkoleniu prowadzonego przez Martynę Lutomską.

14. Umawiając się do naszego salonu na wizytę akceptujesz wyżej wymienione warunki.

Bardzo dziękujemy i serdecznie zapraszamy do naszego salonu

Pamiętaj proszę na szkolenie jest zaangażowanych dla Ciebie wiele osób w tym modelki które przyjeżdzają czasem wiele kilometrów i poświęcają swój czas. Proszę o możliwe jak najszybszym poinformowaniu nas że nie możesz stawić się na szkoleniu bądź chcesz zmienić jego datę.

Szkolenie można przekładać do dwóch razy baz utarty zadatku. W przypadku kolejnych zmian terminów ze strony kursantki konieczny będzie wpłacony zadatek na nowy termin.

  • Zadatek jest bezzwrotny
  • Zadatek nie przechodzi na inne szkolenia w rozliczeniu
  • Zadatek nie można zamienić bądź wykorzystać na inną usługę w salonie

Modelki:

1. Modelka biorca udział w szkoleniu jest świadoma iż zabieg wykonują osoby początkujące bez doświadczenia . Bądź styliści / fryzjerzy poszerzający swoje umiejętości.

2. Modelka jest świadoma iż Aplikacja wykonana podczas szkolenia może nie być trwała włosy mogą się wyczesywać , łącznia spadać modelka jest świadoma możliwych skutków ubocznych.

3. Modelka jest świadoma iż włosy są dobierane na miejscu w salonie kolor włosów najbardziej zbliżony do naturalnych natomiast szkolenie nie zawiera farbowania ewentualne różnice w kolorze modelka musi wykonać na własną rękę. Ma możliwość odmowy wykonania zabiegu.

4. Modelka jest zobowiązana do poinformowania o stanie swojego zdrowia i kondycji włosów.

5. Salon zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zabiegu modelce.

6. Modelka nie płaci za wykonanie usługi tylko za sam materiał. Wykonanie usługi na szkoleniu jest bezpłatne modelka kupuje tylko włosy.

Możliwe skutki uboczne :

1. Zapalenie mieszka włosowego.

2.Zapalenie łojotokowe skóry .

3.Wypadanie pasemek.

4.Wyczesywanie się włosów.

5.Swędzenie skóry.

6.Tkliwości / bolesność .

Modelka zapisująca się na zabieg oświadcza iż zapoznała się z regulaminem oraz możliwymi skutkami ubocznymi jest w pełni świadoma i akceptuje regulamin.
gdpr-image
Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy Twojego doświadczenia. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na naszą Politykę ochrony danych.
Więcej