Regulamin zapisów na zabiegi do salonu

1This is the 1st question
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris eu massa orci.
2This is the 2nd question
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris eu massa orci.

1. Aby wyznaczyć termin wizyty należy umawiać się pod nr 536 489 254 nr salon

2. Potwierdzenim wyznaczonego terminu jest konieczność wpłaty zadatku w ciagu 24h od daty rezerwacji terminu.

3. Stałe klientki na potwierdzenia wyznaczonego terminu czekamy do 24h.

4. Dopuszczamy spóźnienie max 15min gdyż klientki są umawiane jedna po drugiej po tym czasie zastrzegamy sobie prawo do odmowy wykonania w tym dniu.

5. Kolor dobierany bez wcześniejszej konsultacji w salonie może delikatnie się różnić ( brak wcześniejszej konsultacji na własną odpowiedzialność ).

6. W przypadku zmiany wyznaczonego terminu w dniu wizyt bądź nieodbytej się wizyty z przyczyn leżących po stronie klientki przepada 50% zadatku. W tym zmiana koloru włosów bez wcześniejszego uzgodnienia tego z salonem , stany zapalne skóry , przerwana ciągłości naskórka , Natomiast pełna rezygnacja powoduje utratę zadatku. ( Nie zamieniamy kwoty wpłaconego zadatku na możność wykonania innego zabiegu ).

7. Wizyty potwierdzane są dzień wcześniej SMS brak potwierdzenia do podanej godziny w SMS automatycznie anuluje wizytę. W przypadku zmiany nr bądź nie otrzymania takiego SMS-a prosimy o kontakt telefoniczny dzień przed planowaną wizytą do godziny 18 brak kontaktu = anulowanie wizyty .

8. Na konsultacje należy umówić się wcześniej telefonicznie bądź przez wiadomość na fanpage .

9. Mamy konsultacje Online aby wykonać taką konsultacje należy wysłać zdjęcia swoich włosów ( lewy bok , prawy bok , tył ) opisać swoje włosy oraz czy są jakieś nadwrażliwości , alergie skórne , jakie zabiegi zostały wykonywane w ostatnich 12mc oraz zdjęcie przykładowej metamorfozy która się podoba. Aby zgłosić swoje zgłoszenie takiej konsultacji należy do nas zadzwonić.

10. Cena ustalona na konsultacji online jest tylko przykładowa i może różnić się w zależności od wybranych włosów oraz ich długości i ilości na miejscu w salonie. w przypadku zmiany decyzji co do włosów wybranych przez klientkę na konsultacji w salonie salon zastrzega sobie prawo do zmiany wyceny na inną zgodnie z nowymi ustaleniami dokonanymi w dniu zabiegu z przyczyn zmian wynikających po stronie klientki.

11. Płatność w salonie tylko gotówką .

12. Faktury : Od 1.01.2020 wystawienie FV do paragonu jest możliwe wyłącznie po uprzednim podaniu NIPu na paragonie. O konieczności wystawiania faktury VAT prosimy informować w recepcji salonu przed dokonaniem płatności.

13. Za rzeczy pozostawione w salonie salon nie bierze żadnej odpowiedzialności w tym za pozostawione włosy klient ma 30 dni na odebranie swojej własności w tym pozostawionych włosów po tym czasie salon zastrzega sobie prawo do utylizacji bez konieczności poinformowania klientka o tym przez salon. Istnieje możność odebrania pozostawionych rzeczy/włosów osobiście lub odesłania przez salon na wskazany adres klienta po opłaceniu przesyłki ( opłatę za wysyłkę ponosi klient ).

14. Prosimy w miarę możliwości o przychodzenie na zabieg bez osób towarzyszących .

15. Za zniszczenia dokonanych w salonie odpowiada osoba która dopuszczenia się znaczenia lub opiekun prawy w tymin wypadku osoba która dokonała zniszczeń/opiekun zobowiązany jest pokryć koszta wyrządzonych szkód dniu dokonania zniszczeń.

16. Prosimy informowanie nas o nadwrażliwych alergiach , stanach zapalnych , chorobach , przyjmowanych lekach. Zatajanie takich informacji może powodować złą kwalifikację do wykonania zabiegów w naszym salonie i skutkować skutkami ubocznymi danego zabiegu.

17. Umawiając się do naszego salonu na wizytę akceptujesz wyżej wymienione warunki.

Modelki

1This is the 1st question
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris eu massa orci.
2This is the 2nd question
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris eu massa orci.

1. Modelka biorca udział w szkoleniu jest świadoma iż zabieg wykonują osoby początkujące bez doświadczenia . Bądź styliści / fryzjerzy poszerzający swoje umiejętości.

2. Modelka jest świadoma iż Aplikacja wykonana podczas szkolenia może nie być trwała włosy mogą się wyczesywać , łącznia spadać modelka jest świadoma możliwych skutków ubocznych.

3. Modelka jest świadoma iż włosy są dobierane na miejscu w salonie kolor włosów najbardziej zbliżony do naturalnych natomiast szkolenie nie zawiera farbowania ewentualne różnice w kolorze modelka musi wykonać na własną rękę. Ma możliwość odmowy wykonania zabiegu.

4. Modelka jest zobowiązana do poinformowania o stanie swojego zdrowia i kondycji włosów.

5. Salon zastrzega sobie prawo do odmowy wykonania zabiegu modelce.

6. Modelka nie płaci za wykonanie usługi tylko za sam materiał. Wykonanie usługi na szkoleniu jest bezpłatne modelka kupuje tylko włosy.

Możliwe skutki uboczne :

1. Zapalenie mieszka włosowego.

2.Zapalenie łojotokowe skóry .

3.Wypadanie pasemek.

4.Wyczesywanie się włosów.

5.Swędzenie skóry.

6.Tkliwości / bolesność .

Modelka zapisująca się na zabieg oświadcza iż zapoznała się z regulaminem oraz możliwymi skutkami ubocznymi jest w pełni świadoma i akceptuje regulamin.

Bardzo dziękujemy i serdecznie zapraszamy do naszego salonu

1This is the 1st question
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris eu massa orci.
2This is the 2nd question
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris eu massa orci.
gdpr-image
Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy Twojego doświadczenia. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na naszą Politykę ochrony danych.
Więcej