Metody przedłużania

BIO TAŚMY ( Nowość )
( metoda stworzona przez trychologa ) jako pierwszy salon w Łodzi pracujemy tą metodą. Nazywamy to metodą bio taśmy, ponieważ używa się specjalnej taśmy klejącej, która jest przyjazna dla skóry głowy. Ta metoda polega na przyklejaniu dodatkowych pasm włosów do naturalnych włosów za pomocą tej taśmy. Jest to szybka i trwała technika przedłużania włosów, która daje naturalny wygląd i trwa do kilku miesięcy. Idealna dla włosów cienkich , delikatnych z przerzedzaniem , lekkim łysieniem Metoda ta została stworzona przez trychologów z uwagi na jej bezpieczeństwo i innowacje. Taśmy są praktycznie niewidoczne na włosach z uwagi na ich mocowanie. metoda jest bezpieczna dla włosów naturalnych przy zastosowaniu prawidłowej pielęgnacji i wykonywaniu regularnych korekt włosów. ( czas aplikacji Ok 1,5h )
TAPE ON
Metoda tape on polega na umieszczeniu przy samej linii włosów dopinek na przezroczystej taśmie. Taśma ta jest niewidoczna gołym okiem i zupełnie niewyczuwalna. Naturalne kosmyki i doczepy przekłada się na zmianę. Taka technika stała się inspiracją dla nazwy metoda kanapkowa. Naturalne dopinki są bardzo lekkie i nie obciążają włosów. Nie powodują także dyskomfortu, ciągnięcia i nie niszą naturalnych włosów. Jest to metoda na zimno stosowana dla osób które lubią mieć efekt tafli włosów i w życiu codziennym często nie upinają włosów do góry. ( czas aplikacji ok 1,5h )
PUDER KERATYNOWY
To absolutny hit salonu wybierają go klientki ze względu na wygodę i trwałe łączenia. Przy tej metodzie naturalne pasemko włosów łączymy z pasemkiem włosów przedłużanych za pomocą specjalnego pudru keratynowego który pod wypływem ciepła się uplastycznia i tworzy trwałe łącznie na włosach klientki. Idealne metoda dla osób aktywnie prowadzących tryb życia , upijającym włosy wysoko do góry gdyż łączenia są małe , estetyczne i w kolorze włosów co daje efekt mało widocznych łączeń. Metoda ta nie obciąża włosów naturalnych i jest dla nich bezpieczna. ( czas aplikacji ok. 3-5h )
MICRORING
Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą tą jest jedna z starszych metod ale cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Klientek. Niewątpliwą zaletą tej metody są mało widoczne łączenia, zwłaszcza przy ciemnych włosach. Dodatkowym atutem jest fakt, że podczas zabiegu włosy nie są poddawane działaniu temperatury ani środków chemicznych. Łączenia wykonywane są przy użyciu małych aluminiowych obrączek – ringów, dobieranych odpowiednio do koloru i grubości włosów, którymi zaciska się doczepiane pasma. ( czas aplikacji ok 2-3h )
MINI KAPSUŁKI/MINI KERTIN
W tej metodzie szykujemy pasemka za pomocą jednej z najsilniejszej keratyny na rynku czyli keratyny włoskiej takie pasemka łączymy za pomocą zgrzewarki z włosami naturalnymi klientki. Metoda ta daje ładne i małe łączenia jest tez trwała na włosach. Metoda ta sprawdza się idealnie dla osób które lubią upinać swoje włosy. ( czas aplikacji ok. 3-6h )
ULTRADŹWIĘKI
Przedłużanie włosów na ultradźwięki polega na połączeniu cieniutkich doczepów z równie cienkimi pasmami naturalnych włosów przy pomocy urządzenia emitującego fale ultradźwiękowe o wysokich częstotliwościach. Ultradźwięki sprawiają, że zawarta we włosach keratyna wpada w drgania, które skutkują zmianą struktury. Na skutek zjawiska zimnej fuzji oba elementy zespajają się trwale, a łączenia są bardzo dyskretnie i niedostrzegalne. W porównaniu z tymi stworzonymi przez tradycyjną zgrzewarkę są też zdecydowanie mniej wyczuwalne. Przy pomocy metody ultradźwiękowej można zarówno przedłużyć, jak i zagęścić naturalne pasma. W zależności od preferowanego efektu i liczby wykorzystanych włosów do zabiegu. Zabieg trwa z reguły od 3 do 5 godzin. Metoda dla najrzadziej wymagających klientów ceniących sobie wygodę , bezpieczeństwo i trwałość.
gdpr-image
Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy Twojego doświadczenia. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na naszą Politykę ochrony danych.
Więcej