Oferta / Cennik

Cennik ringi (cena za 1 gram jeden kolor - na pełne przedłużanie potrzeba ok. 100 gram)
40cm : 12,00zł
45cm : 13,00zł
50cm 14,00zł
55cm : 15,00zł
60cm 16,00zł


Włosy ombre +20%

Cennik metody Tape On jeden kolor 30 kanapek:
40cm : 1650zł
45cm : 1700zł
50cm : 1800zł
55cm : 1900zł
60cm : 1950zł
Włosy ombre:


50cm : 1950zł
60cm: 2550zł

Cennik metody Racoon (cena za 100 gram):
40cm : 1650zł
45cm : 1700zł
50cm : 1800zł
55cm : 1900zł
60cm : 1950zł
Włosy ombre +20%

Puder keratynowy (cena za 1 gram):
40cm : 15zł
45cm : 16zł
50cm : 18zł
55cm : 19zł
60cm : 19,50zł
Włosy ombre +20%

Mini kapsułki (cena za 1 pasemko):
40cm : 16zł
45cm : 17zł
50cm : 17,50zł
55cm : 18zł
60cm : 18,50zł
Włosy ombre +20%

Ściąganie włosów:
150zł - 200zł (ściąganie włosów przedłużonych, rozczesywanie włosów naturalnych, mycie włosów, nałożenie odpowiedniej maseczki lub ampułki na włosy, suszenie)

Rozczesywanie kołtunów :
50zł-200zł (rozczesywanie kołtunów, mycie włosów naturalnych, nałożenie odpowiedniej maseczki bądź ampułki na włosy, suszenie)

Przerabianie włosów:
Tape On : 20zł za taśmę
Ringi : 2zł za pasemko
Keratyna : 3zł za pasemko


Inne zabiegi :

Zabieg Push Up :
350zł ( trwałość zabiegu do 3 miesięcy )

Zabieg Botox na włosy :
od 300-500zł ( trwałość do 5 miesięcy )

Zabieg Keratynowe prostowanie włosów :
300-500zł ( trwałość do 5 miesięcy )

Zabieg Keratynowe prostowanie Diamond :
350-600zł ( trwałość do 6 miesięcy )

Salon znajduje się w Łodzi
ZAPISY: 796-440-395
Prosimy zapoznać się z regulaminem zapisów.
Cennik jest przykładowy ostateczną cenę ustalamy po konsultacji.

Botox

Botox na włosy najnowszy produkt prosto z USA !!! Jest to zabieg z którego korzystają gwiazdy oraz celebryci. Idealny dla włosów cienkich , delikatnych i bardzo zniszczonych. Jego zdaniem jest uzupełnić włosy o aminokwasy , proteiny , dodatkowo wzbogacony o 24 karatowe złoto oraz keratynę główny budulec włosa.Uzupełnia mostki włosa co powoduje jego naprawę i zmienia włos w idealny , sprężysty , gładki oraz błyszczący. Po zabiegu nie ma potrzeby już stosowania żadnych masek , olejków. Zabieg zapobiega łamaniu się włosów co wpływa korzystnie na jego wzrost. Zabieg nie obciąża włosów.
Czas trwania zabiegu ok 2h Zabieg w zależności od włosów oraz prawidłowej pielęgnacji utrzymuje się do 5mc

Prostowanie Keratynowe

Masz już dosyć niesfornych i puszących się włosów? Chcesz odzyskać kontrolę nad ich wyglądem? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – Zabieg keratynowego prostowania włosów to innowacyjna metoda wygładzania włosów wykonywana w salonach fryzjerskich. Zabieg polega na połączeniu protein keratyny z innymi naturalnymi składnikami, które wnikają w strukturę włosa. Po zabiegu włosy są nawilżanie ,błyszczące , gładkie , ujarzmione po prostu przepiękne. Zabieg jest świetną alternatywą dla prostownicy ponieważ włosy po zabiegu są proste i gładkie. Nasz salon pracuje na najlepszych światowych produktach.
Czas trwania zabiegu ok 2h Zabieg w zależności od włosów oraz prawidłowej pielęgnacji utrzymuje się do 6mc

TAPE ON (KANAPKOWA)

Polega ona na wklejaniu włosów klientki między transparentne taśmy, na których znajdują się włosy. Złącze używane w tej metodzie posiada atesty medyczne i jest antyalergiczne, przyjazne dla skóry. Taśmy przyklejane są równomiernie na włosach co nie obciąża i nie niszczy ich struktury. Dużą zaletą tej metody jest to, że łączenia są niewyczuwalne. Jest to metoda przeznaczona dla włosów bardzo delikatnych i zniszczonych.

RACOON

Polega ona na łączeniu włosów hypoalergicznym woskiem powstałym z połączenia związków polimerów z wyciągiem ze skórki pomarańczowej i nasion sosny. Łączenie jest odporne i trwałe a jednocześnie bardzo delikatne dla włosów, nawet tych bardzo rzadkich i cienkich. Do włosów w odległości 0,5 cm od skóry głowy dokłada się pasemko włosów z nałożonym wcześniej na nie woskiem.

METODA ULTRADŹWIĘKOWA

Polegającą na łączeniu pasm włosów naturalnych z pasmami włosów przedłużanych za pomocą specjalnego urządzenia, które wykorzystuje najbardziej rozwiniętą technologię w zakresie przedłużania włosów, stosując nową generację fal energii. Automatyczny minutnik dozuje siłę niezbedną przy aplikacji. Dolna i górna część końcówki aplikatora pokryte są PTFE o wysokim standardzie i niezrównanej jakości. Aparat reprezentuje najbardziej innowacyjny i technologicznie zaawansowany sprzęt w zakresie zimnej fuzji. Pasemka doczepiane są przy użyciu technologii ultradźwiękowej o najwyższym standardzie. Urządzenie ma możliwość ukierunkowania fal dzwiękowych w taki sposób, że są one przekształcone w energię mechaniczną. Dzieje się to bezposredio przy końcówkach, gdzie zachodzi proces połączenia. Szczególnie polecana do włosów suchych, zniszczonych i rozjaśnianych.

MIKRORINGI

Wypełnione silikonem, który ma na celu chronienie naszych naturalnych włosów. To jedna z najmniej inwazyjnych metod trwałego przedłużania, która nawet włosom cienkim i bez objętości pozwoli uzyskać efekt pięknych włosów - w momencie, gdy włosy zaczynają odrastać, należy je podciągnąć pamiętając jednak o najważniejszym - o odpowiedniej pielęgnacji, która powinna być wykonywana sumiennie. O Nas : Oddaj się w ręce profesjonalistów mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie przedłużania i zagęszczania włosów wybierając nasz salon masz pewność iż oddajesz swoje włosy w najlepsze ręce. Dziesiątki szkoleń oraz steki zadowolonych klientek to najlepsza rekomendacja naszego salonu. Co nas wyróżnia ? Fakt iż Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze chcemy abyś z naszego salonu wyszła piękna i szczęśliwa. Pracujemy na najlepszych gatunkowo włosach i produktach najwyższej jakości . Zadzwoń umówić się na konsultacje a my już zajmiemy się wszystkich dobierzemy odpowiednią metodę dla Twoich włosów oraz zaproponujemy wyjątkową fryzurę dla Ciebie.

PUDER KERATYNOWY (AUTORSKA METODA)

Jest to przedłużanie za pomocą ultralekkiego antyalergicznego pudru bezpiecznego dla włosów naturalnych łączenia są dostosowywane indywidualnie do włosów klientki wielkością i kolorem łączenia tak aby zapewnić pełny komfort noszenia , łączenia są niewielkie i dyskretne Jednocześnie bardzo trwałe metoda idealna dla włosów delikatnych i cienkich. Puder keratynowy sprawdza się również dla osób aktywnych ceniących sobie możliwość wysoko upinania włosów.

PUSH UP (AUTORSKI ZABIEGI)

Zabieg ma na celu odbić włosy i unieść je od nasady nadając objętości nasadzie włosów zabieg jest idealny dla włosów płaskich, przyklapniętych , bez objętości , dla włosów cienkich oraz dla grubszych zabieg jest bezpieczny dla włosów naturalnych. Czas trwania zabiegu ok 1,5-2 godziny, efekt utrzymuje się ok 3 miesiące.
Przeciwskazania: Choroby skóry głowy, Przerwanie ciągłości naskórka skóry głowy, Łysienie, Problemy hormonalne, Ciąża